جشن دهه ی فجر

دهه فجر ده روز با شکوه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است که هرساله توسط مردم در سراسر ایران جشن گرفته می شود.چرا که این ایام تداعی کننده روز های مهم و خاطره انگیزی در تاریخ کشور عزیزمان است.جشن دهه فجر در ملاصدرا  نیز به همین مناسبت و توسط کادر آموزشی مدرسه به همراه دانش آموزان برگزار می شود. که اطلاعات به شرح ذیل می باشد:

برگزاری جشن دهه فجر

از جمله فعالیت های مهم در این روز های سرد برگزاری جشن دهه فجر در مدرسه برای دانش آموزان و با همکاری آن ها است که بخش مختلفی را شامل می شود.در این جشن و به مناسبت دهه فجر مسابقات و بازی های مهیج در مدرسه انجام می شود.

سخنرانی درمورد دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی

برگزاری مسابقات مهیج در جشن دهه فجر

در ادامه برنامه مسابقات و بازی های مهیج به مناسبت دهه فجر برای دانش آموزان تدارک دیده شده بود که ساعات پر از هیجان و لبخندی را  هم برای شرکت کنندگان و هم برای تماشاگران مسابقه فراهم کرد.

دهه فجر یعنی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه که همان روز های ورود امام به کشور و پیروزی انقلاب اسلامی است برای همه ما دارای احترام و ارزش است و همه تلاش ما در طول تمام این سال ها سربلندی و آبادی هرچه بیشتر کشور عزیزمان بوده است.امید است که با چنین جشن هایی بتوانیم یاد و خاطره انقلاب را همیشه زنده نگه داشته و جوانانی انقلابی به جامعه تحویل دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا